Český jazyk
Deutsch Sprachen
English Language
na úvodní stránku http://krusnoman.com/
Information / News

august 26, 2019

july 22, 2019

may 13, 2019

august 20, 2018

july 22, 2018

may 13, 2018

july 24, 2017

may 7, 2017

july 25, 2016

may 8, 2016

may 9, 2015

july 21, 2014

may 12, 2014

september 2, 2013

september 2, 2012


name
Krušnoman Long&Short Duathlon
Krusne hory - Sportareal Kliny
Krušnoman Extreme Punk Triathlon
Krušné hory
Krušnoman Cross Triathlon
Most - rekreační areál Matylda
Krušnoman Long&Short Duathlon
Sportareál Klíny - Krušné hory

Team Briefing - 2013


Členům teamu (žáci, dorost a junioři) byla položena otázka: "ČÍM a nebo CO je pro tebe triatlon". Postupně budeme doplňovat jednotlivé odpovědi. Zde jsou první vlaštovky:

Martin Mrnka (1996):

Triatlon je pro mě momentálně droga, z které se nechci vyléčit: D Jeto úžasný ale zároveň tvrdý sport na který se musí trénovat. Pro mě je momentálně hodně těžké najít volny čas pro trénování, mám hodně věcí do školy. Vím, že se triatlonem živit nebudu proto má škola přednost ale chtěl bych si minimálně jednou zajet ironmana na Hawaii. Doufám, že se mi to splní. :)


Michaela Reindlová (1998):

Když se řekne triatlon, hned se mi vybaví spousta dřiny, potu a bolesti. Při tréninku, když ubývají síly, si opakuji jedno z našich slavných mott: "CO BOLÍ TO SÍLÍ!!!" a hned se trénuje lépe. Hodně si vážím našeho trenéra, který nás vede k těm nejlepším výsledkům. Nejen pro mě je velkým vzorem, pro to co už v triatlonu sám dokázal. Motivuje nás při tréninku, který s námi absolvuje a dodává nám sílu jít dál. V oddíle máme nejen suprový team trenérů ale i kolektiv svěřenců. Mým cílem do budoucna je, aspoň DOKONČIT závod IRONMANA. :D


Petra Macháčková (1997):

Co pro mě znamená Triatlon? Triatlon je to nejlepší co mne mohlo potkat. Našla jsem na Triatlonu velkou spoustu kamarádů z různých konců republiky, učí mě být vytrvalá a nevzdávat to, ač je to pro mne v posledních měsících právě kvůli zranění z Triatlonu těžké. Tenkrát v té nemocnici jsem si uvědomila, že bez něj nemohu být.. Ta atmosféra na závodech, ten pocit když nemůžeš, a trenér křičí " necítíš bolest" , když doběhneš v létě a můžeš se osvěžit v cíli třeba Melounem a zkonstatovat s ostatními, jak se nám líbila trať. A z neposlední řady miluji tu rozmanitost. Nechce se ti plavat? Nevadí, půjdeš na kolo. Nechce se ti na kolo? Tak okey, jdi běhat. Každé závody jsou jiné. Nastaví ti nové podmínky a možnosti jak se posunout někam dál.
A hlavně je úžasné mít tak skvělého trenéra jako mám já. Umí tě pochválit, umí tě sprdnout, umí tě ocenit a můžeš se v něm vzhlížet, protože on ho už nějaký ten pátek dělá.


Miroslav Soukup (1995):

Triatlon je pro mne sportem zatím spíše doplňkovým, protože je stále na prvním místě plavání. Triatlon dělám spíše přes prázdniny v rámci letní přípravy a oddechu od neustálého se točení v bazénu, a však je to sport, kde ti nejlepší mají můj obrovský respekt a obdiv. Triatlon je velice náročným sportem, ve kterém se musí dokonale propojit všechny jeho tři části plavání, kolo i běh. Pro mne je triatlon i dá se říct výzvou a otestováním mé letní tréninkové přípravy.

     


General partners:


Generální partner - Sportareál Klíny - http://kliny.cz/ Generální partner - Langhammer optik - http://langhammer-optik.cz/ Generální partner - Lannutti - http://lannutti.cz Generální partner - ssk litvínov - http://ssk-litvinov.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/
Generální partner - ČSTT - http://www.triatlon.cz/ Generální partner - Sweep - http://www.sweepsport.com/ Generální partner - Coopervision - http://coopervision.cz/ Generální partner - elfetex - http:// Generální partner - Inelsev - http:// Generální partner - Enervit - http://www.enervit.cz/ Generální partner - Severní Energetická - http://www.7.cz/
Krušnoman Triathlon team Litvínov - Tel.num.: +420 736 227 998 | E-mail: moc.namonsurk@ofni
© 2011 - 2019 | Created by DYNAMIC software