Český jazyk
Deutsch Sprachen
English Language
na úvodní stránku http://krusnoman.com/
Informationen / News

24.august 2021

25.july 2021

24.september 2020

24.august 2020

4.august 2020

26.august 2019

22.july 2019

13.may 2019

20.august 2018

22.july 2018

13.may 2018

24.july 2017


25.july 201621.july 2014

12.may 2014

2.september 2013

2.september 2012


name
Krušnoman Extreme Punk Triathlon - KOT
Sportareal Kliny - Erzgebirge
Krušnoman Cross Triathlon Most
Most
Krušnoman Long&Short Distance Duathlon
Sportareal Kliny - Erzgebirge
Krušnoman Extreme Punk Triathlon - KOT
Erzgebirge
Krušnoman Cross Triathlon Most
Most
Krušnoman Long&Short Distance Duathlon
Sportareal Kliny - Erzgebirge

Häufig gestellte Fragen

Krušnoman Long&Short Distance Duathlon:

1/ Mohu se zúčastnit, i když nejsem členem České Triatlonové Asociace?
  • Ano, můžete. Rádi Vás uvítáme na startu za stejné startovné jako mají členové ČTA. 
2/ Mohu duatlon jet na horském kole, byť celá trať je po silnici?
  • Ano můžete. Ve verzi LONG doporučujeme kolo silniční. Ve verzi SHORT si můžete cyklistickou část zajet na svém horském či trekingovém kole. Důležité je mít vaše kolo v pořádku.
3/ Mohu zaplatit startovné až na místě v den závodu při prezentaci?
  • Ano, můžete. Jen zaplatíte startovné, která je dané ke dni závodu, nikoliv ke dni vašeho přihlášení. Doporučujeme zaplatit startovné včas, abychom jednak jako pořadatelé měli přehled a snazší přípravu celé sportovní akce.
4/ Co když díky pandemické situace dojde ke zrušení závodu.
  • V případě, že dojde ke zrušení závodu z důvodu pandemické situace - startovné vracíme v plné výši. Druhá možnost je startovné "přepsat" na rok příští. Naší zásadou je termín v daném roce nepřesouvat. Jednáme eticky.
5/ Běžecká část - jaké obutí doporučujete?
  • Rozhodně boty krosové - asfaltu je tam ve verzi LONG cca 5 metrů. Ve verzi SHORT je to bez asfaltu. Nepočítám centrum závodu, kde depo a zázemí je na asfaltu.
6/ Cyklistika - časovka a nebo klasika silnice?
  • To je hodně zapeklitá otázka. Ti, kteří jedou na vítězství určitě budou volit "časovku", ti ostatní zřejmě "klasiku" s kozou.
7/ Hákování - drafting je povolen?
  • Ne, není. Ani ve verzi SHORT či LONG. Jako ředitel závodu budu apelovat, aby jste dodržovali pravidla draftingu. Máte vše ve svých rukách a i kdyby tam na trati jezdilo 100 rozhodčích, tak to neuhlídají. Je to jen na Vás, na závodnících. Jak čisté si to uděláte, takové to budete mít. Věříme, že sportovci jsou rovní lidé a nepodvádějí. Draft zóna je 10 metrů. 
8/ Občerstvení během cyklistiky a běžecké části - bude?
  • Ano. Na běžecké části bude občerstvovací stanice ve verzi LONG na 2,5 km, poté na 6,5 km a na 10 km v prostoru depa. Ve verzi SHORT je občerstvovací stanice na 2,5 km a 6,0 km v prostoru depa. Na cyklistice ve verzi LONG bude občerstvovací stanice 26 km, 52 km, 78 km a možnost na 80 km v depu. Ve verzi SHORT bude občerstvovací stanice na 26 km a na 30 km v prostoru depa. Vlastní občerstvení je možné, ale jen v prostoru oficiální OS. Kdekoliv jinde je to přísně zakázáno. Odhazování odpadků pouze v zóně před a po OS. Kdekoliv jinde je to přísně ZAKÁZÁNO.

Krušnoman Cross Triathlon:

1/ Mohu zaplatit startovné až na místě v den závodu při prezentaci?
  • Ano, můžete. Jen zaplatíte startovné, která je dané ke dni závodu, nikoliv ke dni vašeho přihlášení. Doporučujeme zaplatit startovné včas, abychom jednak jako pořadatelé měli přehled a snazší přípravu celé sportovní akce.
2/ Mohu se zúčastnit, i když nejsem členem žádné Asociace a jen sem tam sportuji přes víkend?
  • Ano, můžete. Budeme jen a jen rádi, když se našeho triatlonu zúčastníte a třeba vezměte s sebou své kamarády a pokud si netroufáte na celou trať, můžete složit štafetu, kdy jeden z vás plave, druhý jede na kole a třetí z vás si dá závěrečný běh.
3/ Plavecká část - mohu plavat plaveckým stylem například prsa, protože kraul mi moc nejde?
  • Ano, můžete. Jsou zakázány plavecké pomůcky (packy, ploutve, šnorchl...).
4/ Cyklistická část - prý je náročná?
  • Cyklistická část je sice náročná, ale ne nebezpečná. Tři krátké terénní sjezdy lze v pohodě s kolem seběhnouti a sami uvidíte, že moc času oproti těm, co to pojedou na kole, neztratíte. Doporučujeme horské kolo s odpruženou vidlicí. Apelujeme na vaší vzájemnou toleranci přímo na trati. 
5/ Běžecká část - je náročná? V jakém obutí?
  • Běžecká část je s minimálním převýšením po příjemném povrchu. Na trati jsou dvě krátká stoupání. Boty doporučujeme krosové.
6/ Všiml jsem si, že v roce 2022 se nejede verze LONG?
  • Ano, v roce 2022 bude jen jeden start a to na tratích SHORT, tzn. 400m plavání (letos opět s výběhem) + 16 km MTB + 3,5 km běhu. Slibujeme si od toho zatraktivnění celého sportovního dne.  Budou tak společně na startu u břehu jezera Matylda jak příležitostní sportovci, tak i ti, kteří terénnímu triatlonu věnují každodenní čas.

Komplementäre:


Generální partner - Sportareál Klíny - http://kliny.cz/ Generální partner - Langhammer optik - http://langhammer-optik.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/
Generální partner - Sweep - http://www.sweepsport.com/ Generální partner - Coopervision - http://coopervision.cz/ Generální partner - elfetex - http:// Generální partner - Inelsev - http:// Generální partner - Enervit - http://www.enervit.cz/ Generální partner - Severní Energetická - http://www.7.cz/ Generální partner - Severočeské Vodárny - http://svs.cz/ Generální partner - TKF Praha - http://tkf.cz/
Krušnoman Triathlon team Litvínov - Tel.num.: +420 736 227 998 | E-mail: moc.namonsurk@ofni
© 2011 - 2021 | Erstellt von DYNAMIC software